Enerfixer
Teie jaoks alati olemas
Kondensatsioonitehnika ei kasuta mitte ainult soojust, mis tekib kütteõli või gaasi põletamisel, vaid lisaks ka soojust, mida traditsiooniline küttetehnika ära ei kasuta. Kondensatsioonikatlad kasutavad peaaegu täielikult ära heitgaasides sisalduva soojuse ja muundavad selle täiendavaks kütvaks soojuseks. Selleks on Viessmanni kondensatsioonikatlad varustatud roostevabast terasest Inox-Radial-soojusvahetitega, mis jahutavad heitgaase enne nende korstnasse suunamist nii palju, et neis sisalduv veeaur kondenseeritakse ja vabanev soojus suunatakse täiendavalt küttesüsteemi.

Vitodens 100 W

Vaata lisa kataloogist

  • Eeskujulik hinna ja võimsuse suhe

  • Ülikompaktsed mõõtmed

  • Vastupidav ja tõhus soojusvaheti Inox-Radial

  • Muudab kuni 97% kasutatud kütusest soojuseks

  • Vajab vähe hooldust

  • Energiatõhususe klass: A

Võtab väga vähe ruumi

Seinapealne gaasikondensatsioonikatel Vitodens 100-W sobib ideaalselt eluruumidesse paigaldamiseks. Selle saab hõlpsasti paigaldada seinale ja vannitoa-, tualeti- või köögimööbli sisse. Vitodens 100-W-ile jätkub piisavalt ruumi pesumasina, kuivati või tööpinna peal.

Seinapealne gaasikondensatsioonikatel Vitodens 100-W sobib ideaalselt eluruumidesse paigaldamiseks. Selle saab hõlpsasti paigaldada seinale ja

vannitoa-, tualeti- või köögimööbli sisse. Vitodens 100-W-ile jätkub piisavalt ruumi pesumasina, kuivati või tööpinna peal.

Seinale kinnitatav gaasikondensatsioonikatel Vitodens 100-W on säästlikkuse ja pikaealisuse musternäidis. Roostevabast terasest soojusvaheti Inox-Radial tagab pikaajalise suure energiaväljundi.

Seade tarbib vähem energiat, sest kasutab ka heitgaasienergiat. Nõnda vähendate küttekulu ja säästate keskkonda. Tulemuseks on kuni 97% efektiivsus.

Mugav juhtida ja hooldada

Elektriline juhtseadis töötamiseks toatemperatuuril on Vitodens 100-W katlas eelnevalt komplekteeritud.

Kui ühendada välistemperatuuriandur, lülitub katel automaatselt ümber välistemperatuuri kompenseerimise režiimile. Pööratavad valitsad võimaldavad hõlpsalt reguleerida kütte- ja tarbeveetemperatuuri.

Gaasikondensatsioonikatla hooldustööd võtavad väga vähe aega. Kõikidele osadele pääseb ligi eestpoolt, katla külgedele ei pea tehnohoolduseks ruumi jätma.Vitodens 111 W

Vaata lisa kataloogist

Vitodens 200   PÜSIVALT TÕHUS

Vaata lisa kataloogist

  • Kasutatud kütuse muundamine soojuseks kuni 98% ulatuses.

  • Töötab vaikselt tänu madalale ventilaatori pöörete arvule.

  • Kompaktsed mõõtmed, ainult 450 mm lai.

  • Valikul saadaval kombi- või kütteseadmena.


Välise või integreeritud soojaveevarustusega.

Seinale paigaldatav gaasikondensatsiooniseade Vitodens 200-W on säästlikkuse ja pikaealisuse musternäide. Püsivalt kõrge kondensatsiooni kasuteguri eest seisab terasest Inox-Radial soojusvaheti.

Seade kasutab vähem energiat, kuna see kasutab lisaks ka heitgaaside soojust. See vähendab küttekulusid ja ka keskkonna koormust.

Vitodens 200-W on valikul saadaval eraldi soojaveevarustuse süsteemiga (tüüp B2HA) ja integreeritud läbivoolusoojendiga (tüüp B2KA). Seega on nii küte kui ka soojaveevarustus mahutatud minimaalsele pinnale.

Tugev, pika kasutuseaga põleti

Terasest MatriX silinderpõleti paistab silma pika kasutusea poolest. Integreeritud Lambda Pro Control põlemisprotsessi reguleerimissüsteem kohandab põlemisprotsessi automaatselt erinevatele gaasiliikidele.

Lambda Pro Control põlemisprotsessi reguleerimissüsteemiga on korstnapühkija poolne kontroll vajalik vaid iga kolme aasta möödudes. See säästab kulusid.

Ka hoolduse seisukohast on gaasi-kondensatsioonikatel äärmiselt aegasäästev. Kõik detailid on eest ligipääsetavad, küljele ei ole vaja jätta hooldustöödeks ruumi.